Přehled doprovodného programu

V sobotu 27.10.2012 rádi přivítáme všechny Petšopáky na Animáček Littlest Pet Shop show, kde hledáme tvář Animáček Littlest Pet Shop! Čeká tě den plný zábavy a soutěží. Projdi všechna soutěžní stanoviště, předveď svůj talent na pódiu nebo si zatancuj s Diamond Cats.

Littlest Pet Shop Show program ZDE

 

To však není vše! Na kluky čeká vůbec největší Boysshow, jaká kdy byla. Těšit se můžeš na střílení s novým Nerf Dart Tag, akční souboje v Beyblade arénách, stavění s novinkou Kreo, transformace s Transformery a spoustu dalších akcí. pro prvních 1000, kteří projdou všechna soutěžní stanoviště, máme kotouč Beyblade ze speciální edice zdarma nebo pistole NERF a mnoho dalších cen.

Rozdáváme 5000 dárků!

Boysshow program ZDE

 

V neděli 28.10.2012 v 10:30 hodin se koná koncert kapely Pískomil se vrací se soutěží o nové CD. Pískomil se vrací je nová kapela pro kluky a holky, která se líbí i rodičům! Členové kapely vám budou povědomí. Možná i styl písniček vám přijde známy, není to náhoda! Většina postaviček z Pískomila , ale i jeho hosté, se totiž podíleli na repertoáru známé kapely Kašpárek v rohlíku. Na koncertu proběhne soutěž o jejich nové CD a pro ty co nevyhrají, zde bude možnost si album koupit ještě před jeho oficiálním vydáním 7. listopad!

 

Srdečně vás zveme na dětský bazárek oblečení, hraček a dětských potřeb! Těšit se můžete také na osobnosti známé z televizních obrazovek a tisku, které vám při výběru a nákupu rády poradí, na přání se s vámi vyfotí či věnují autogram. Např. Lucie Smatanová – 1.Vícemiss ČR 2009, známý moderátot Petr Vojnar, herečka Klára Jandová, 2. nejkrásnější muž plateny Martin Gardavský, dívčí pěvecká a taneční skupina Diamond cats a další…

Nahlédněte kdo vám v bazárku Radost dětem ještě pomůže s výběrem.